De slimste werkplek vóór Utrecht!

160501

De uitstekende strategisch geografische ligging is -in combinatie met de optimale bereikbaarheid en toegankelijkheid- een belangrijk argument.

Van alle buurgemeenten langs de A12 ligt Fruitveiling Bunnik op de meest optimale locatie: aan de A12 en direct aan de -vanuit zuidelijke richting gerekend- laatste afslag vòòr het drukke knooppunt met de A27.

Per fiets een gezonde uitdaging voor het dagelijkse woon/werkverkeer. En bovendien per openbaar vervoer uitstekend te bereiken.

Plek dichtbij de stad maar met aanzienlijk minder fileleed, parkeerproblemen en kantoorkosten.

Ontwikkeling!

160614

download de uitdaging

Gewaardeerde locatie

160501

Voor de gebruikers is De Fruitveiling, Bunnik van begin af aan een gewaardeerde bedrijfslocatie: het verloop is laag en er is nauwelijks sprake van leegstand.

De eerste en tweede bouwfase van de ontwikkeling werden succesvol afgerond en verkocht.

De derde en de vierde fase staan nu voor de deur en wij willen graag met betrokkenen en potentieel geïnteresseerde partijen van gedachten wisselen over de invulling daarvan.

In de huidige, snel veranderende economische omgeving is het voor alle partijen van belang dat de komende bouwfase een constructieve impuls betekent voor de verdere stappen van ons bedrijventerrein richting de toekomst.

Wij hechten waarde aan het kwalitatieve oordeel van onze partners, geïnteresseerden en overige belanghebbenden.

Christian de Jong
ondernemer, initiatiefnemer & ontwikkelaar,

christian@albucom.nl

Ook per fiets, trein of bus!

160501

Per openbaar vervoer is Bunnik uitstekend te bereiken. Via station Bunnik zijn de mogelijkheden -zeker in relatie met de doorontwikkeling van het openbaar vervoer in het algemeen en in combinatie met de beschikbaarheid van Greenwheels en de O.V. fiets in het bijzonder- optimaal.

En ook vanuit de stad Utrecht en/of vanuit woongebieden als Zeist, Driebergen, Odijk/Werkhoven is de bereikbaarheid per fiets een verfrissende uitdaging.

Zeker als je de actieradiusverrijking dankzij de Next Generation Hybride CityBikes meeweegt!

Glasvezel locatie

160307

Razendsnel internet. Op locatie Fruitveiling Bunnik is aansluiting op het glasvezelnetwerk mogelijk. Er is keuze uit meerdere aanbieders.

aanbod-1
in voorbereiding

Drie krachtige bedrijfsvilla’s

In bedrijvenpark De Fruitveiling Bunnik zullen drie prachtige kantoor-/bedrijfsvilla’s deel uitmaken van de actuele bouwfase De Fruitplukker. De geschakelde kantoor-/bedrijfsvilla’s worden gesitueerd in het entreegebied van De Fruitveiling en bieden veel speelruimte voor de specifieke wensen van de toekomstige gebruikers.